Aktuality

“Bluegrass Vegas 2022“

Bylo nám ctí tento rok již podruhé hostit hudební dílnu Ondry Kozáka a jeho spolupracovníků. Název akce byl “Bluegrass Vegas 2022“.

Hudební dílna byla zaměřená na zdokonalení hudebního umu pro muzikanty věnující se především žánru Bluegrass. Pro nás toto již tradiční setkání má hlubší význam z důvodu vracejících se účastníků. Z trochou nadsázky můžeme řící, že mezi námi vznikají přátelské vztahy.

Tato aktualita je především vyjádřením vděčnosti, že můžeme takto vyjímečnou záležitost hostit. Doufáme, že vzájemná spolupráce bude pokračovat i nadále. 

Chata Férovka

Zdroj fota: https://www.atamusic.eu/bgv/

 

Ráj pro koloběžkáře

Na přelomu září a října využila společnost Kostka našich prostor a končin pro edukačně - sportovní kurz. Společnost Kostka se soustředí na výrobu a distribuci koloběžek. Účastníci kurzu byli učitelé zajímající se o sport a zvášť o koloběh. Součást kurzu byla vzdělávací část, která rozebírala vliv koloběhu na zdraví člověka. Druhá část byla fyzická, kdy účastníci podnikali výlety po okolí na koloběžkách Kostka. Na programu večera byla volná zábava, k čemuž výborně posloužil náš personál, bar a útulné zázemí chaty.

Níže přikládám foto, které zachycuje rozcvičku před výletem na koloběžkách.